• ۱۳۹۸ چهارشنبه ۷ فروردين
  • اِلأَربِعا ٢۰ رجب ١٤٤۰
  • Wednesday, March 27, 2019

مراجعین محترم،ضمن آرزوی سلامت و تندرستی برای شما، داروخانه بیمارستان از ساعت 7:30 تا 20 فعال می‌باشد.جهت استفاده از داروخانه بیمارستان رعایت شرایط ذیل ضروری می باشد:
1-نسخه دارویی باید حتما پس از ویزیت دردرمانگاهبیمارستان و توسط پزشکان همین مرکز نوشته شده باشد (تحویل دارو توسط داروخانه فقط در همان روز تجویز دارو مقدور می باشد).
2-پس از صدور نسخه پزشک معالج به واحد داروخانه مراجعهو با ارائه شماره ورودی، منتظر تحویل دارو بمانید. (بیمه شده های سالمند، باردار و همکاران بیمارستان در اولویت دریافت دارو می باشند)
3- داروهای شما با دستور مصرفچاپ شده به شما تحویل داده خواهد شد.
4 –در صورت ابتلا به بیماری های مزمن نظیر دیابت و.... لازم است که در بار اول به پزشک متخصص مراجعه نموده و با تایید ایشان داروهای لازم در سیستم ثبت شده و در دفعات بعد در بازه زمانی یکماه توسط پزشک عمومی یا متخصص داروهای لازم تجویز شده و توسط داروخانه تحویل می شود.
5 –جهت حفظ سلامتی و نظارت بیشتر بر نحوه مصرف دارو در مدد جویان مبتلا به بیماری های مزمن، داروخانه مجاز به تحویل دارو برای مدت یکماه می باشد. در صورتی که در دوره صورتییکه مراجعه شما از یکماه زودتر، سیستم بیمارستانی قادر به ثبت و تایید داروی شما نبوده و قادر به دریافت دارو نمی باشید. 
6- خواهشمند است بلافاصله بعد از دریافت دارو (دفترچه بیمه، دارو و تعداد آن، برچسب دارو و نسخه تحویل شده) را جهت پیشگیری از هر گونه اشتباه کنترل بفرمایید و در صورت مغایرت به مسئول فنی داروخانه اطلاع دهید.
7–برخی از داروهادرداروخانه بیمارستان به علت عدم تعهد بیمه موجود نمی باشند عبارتند از: آسویکس، داروهای ساختنی پوستی، تامی فلو، گلیسیرین فنیکه، داروهای تقویتی و ...
8- در صورت داشتن هر گونه انتقاد، پیشنهاد و شکایت در وهله اول با مسئول فنی داروخانه تماس حاصل نمایید و در صورت عدم رسیدگی به واحد رسیدگی به شکایات مستقر در بیمارستان مراجعه نمایید.